10 продуктів, які потрібні людині, щоб ніколи не хворіти

Жоден з продуктів не дає гарантованого захисту, але раціон найбільше впливає на здоров’я

Якщо говорити про імунітет, то тему харчування – не уникнути. Жодна їжа не здатна захистити від хвороби, втім у підвищенні захисних вил організму, раціон відіграє ледь не ключову роль.

Першим кроком у зміцненні імунної системи є підтримка здорової, збалансованої дієти, багатої цільним зерном, фруктами та овочами, здоровими жирами, пре- і пробіотиками та високоякісний білок, - каже доктор Роберт Грем.

У раціоні людини, яка не хоче хворіти повинні бути ці 10 продуктів:

  • спаржа
  • молоко
  • гриби шиїтаке
  • броколі
  • курячий суп
  • імбир
  • часник
  • йогурт
  • цитрусові
  • цвітна капуста

Джерело: Eat This, Not That

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень