10 годин на кордоні в один бік. Прикордонники пояснили куди їхати, щоб не застрягнути
Черги на кордоні передусім пов’язані з літніми відпустками
Довжелезні черги на кордоні, особливо на виїзді з України в Польщу пов’язані з періодом літніх відпусток. В останні два місяці відмічають черги й на вʼїзд до України.
Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко пояснює, що в червні потік людей переважав на виїзді з України, а в липні та в серпні потоки охочих чекають на кордоні на в'їзд в Україну.
Цього тижня траплялися дні коли кордон перетинало 135 тисяч осіб.
Влітку пасажиропотік загалом є досить динамічний. Нині через війну перетин кордонів здійснюється лише з країнами ЄС та Молдовою. А 50% всього пасажиропотоку припадає на кордон із Польщею.
Перетин кордону — це не лише Україна, це ще ж і суміжні з нами країни. Це теж збільшує час на оформлення. Якщо обираєте Польщу як транзитну країну, варто користуватися пунктами пропуску на Закарпатті та Буковині. Там вони менш завантажені, ніж на кордоні з Польщею, — каже Андрій Демченко.
Окрім того, Демченко порадив українцям цікавитися станом завантаженості пунктів пропуску на наших кордонах й обирати найменш завантажені з них.
Кожних 3 години ця інформація оновлюється на сторінці управління Західного відомства у Facebook або ж на офіційних джерелах суміжних з нами країн.
Джерело: novyny.live
Радіо Трек: НОВИНИ