Вийшов новий кліп Селени Гомес

Це відео на пісню про розрив стосунків із Джастіном Бібером

Американська співачка Селена Гомес випусила перший кліп за довгий час – вийшло відео на пісню «Lose You To Love Me».

Припускається, що пісня стала своєрідним прощанням Селени зі своїм колишнім хлопцем – канадським співаком Джастіном Бібером, після розриву стосунків з яким дівчина зробила перерву в кар'єрі й особистому житті, щоб відновити психічне здоров’я.

 

 

Особливу увагу в пісні привертають слова: «In two months you replaced us», що в перекладі означає «За два місяці ти замінив нас». З цієї фрази стає зрозуміло, що пісня про стосунки з Бібером, адже через 2 місяці після розставання з Селеною він оголосив про заручини з моделлю Гейлі Болдвін.

На початку жовтня Джастін Бібер з дружиною знялися в романтичному кліпі. А кліп, який випустила Селена Гомес, виглядає геть не так романтично.

До речі, Селена Гомес вже не вперше записує пісні про свої стосунки з Джастіном Бібером.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень