В рівненському музеї провели акцію, присвячену Міжнародному Дню птахів (24 ФОТО)

Для школярів обласного центру провели екскурсію по експозиції «Тваринний світ Рівненської області» та повідомили багато цікавих фактів про місцевих птахів. Одним із них зі  слухачами Радіо Трек поділився старший науковий працівник відділу природи обласного музею, Дмитро Наумов:

– Всі люди кажуть, що чорні пташки, які літають в нашому місті - це ворони. Жодної ворони у нас ви тут не побачите. Всі чорні птахи, які у нас є - це не ворони, а граки. І серед них є ще галки, вони трохи менші за розмірами. А ворони чорні з сірим. Вони живуть за містом і тільки взимку, коли в природі немає що їсти, вони залітають у місто і знаходять щось поїсти.

Окрім екскурсії, для школярів провели майстер-клас зі швидкого виготовлення годівниць, а також в парку «Музейний» облаштували шпаківні, які учні міського колегіуму змайстрували заздалегідь. Варто зазначити, що Міжнародний день птахів відзначають щорічно першого квітня. Він проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Його започаткували у 1906 році, коли було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень