В новому кліпі ONUKA знялася в кокошнику

Приміряла й інші головні убори

9 грудня група ONUKA представила справжню передсвяткову містерію – кліп на композицію «ZENIT». Відео зняв Євген Філатов. У кліпі багато казкових персонажів: в цікавих етнічних костюмах вони танцюють, грають на музичних інструментах і оспівують красу природи.

Костюми придумала художниця Леся Патока. В основі ідеї – принцип розумного споживання: все вбрання виготовлене з перероблених речей, куплених на київських секондхендах.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень