У Рівному відкрили виставку художника-атовця (8 ФОТО)

Боєць «Азову» Олександр Канібор із позивним на війні – «Художник» брав участь у боях за звільнення Маріуполя, Мар’їнки та Широкіного. Деякі свої роботи він написав саме перебуваючи на Сході України. Зазначимо, що в нашому обласному центрі митець виставляє свій живопис вперше, проте сам на відкриття приїхати не зміг. Натомість виставку із назвою «Малярство» представив бойовий побратим «Художника» і керівник ГО «Цивільний корпус» у Рівненській області, Костянтин Севало. Трохи про вплив на творчість Олександра Канібора та про самого митця він і розповів кореспонденту Радіо Трек:

Виставка «Малярство» триватиме у Виставковій залі обласної Національної спілки художників України у Рівному до 20 вересня. Пізніше її можна буде побачити в Острозі та інших містах України. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень