У Рівному показали «Святині України-Руси»

В краєзнавчому музеї відкрили художню виставку Леоніда Гопанчука

В Рівненському краєзнавчому музеї відкрили художню виставку «Святині України-Руси» художника Леоніда Гопанчука. Цей митець, уродженець Млинівського району, визнаний одним із найкращих портретистів Європи і створив образи видатних українців Тараса Шевченка, гетьманів Івана Мазепи, Богдана Хмельницького, Івана Виговського. Леонід Гопанчук є також майстром пейзажу, натюрмортів і полотен на релігійну тематику. Однак, художник пішов з життя у 2013-му році і нині Україною з його роботами їздить вдова Леоніда, Неоніла Струк. Про останній проект свого чоловіка, «Святині України-Руси», вона розповіла кореспонденту Радіо Трек:

– Він над ним працював багато-багато років. Зобразив на своїх полотнах історичні місця, пам'ятки України: є Хортиця, Кам'яна Могила, Чигирин, Батурин, Олесько, Дубно, Берестечко... Як він казав: «він йшов шляхами Тараса». Надзвичайно любив Україну, присвятив усю свою творчість їй. Роботи Леоніда Вакумовича є в більше ніж 20 колекціях світу. Виставки його проходили в Мюнхені, в Кореї, у нас в Україні, звичано більше в Києві.

Тож познайомитись з роботами Леоніда Гопачука можна відсьогодні у краєзнавчому музеї.  Виставка  триватиме до 28-го лютого, після чого перекочує до Луцька.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень