Тейлор Свіфт звинувачують у расизмі

Причиною став кліп на пісню Wildest Dreams

Нове відео Тейлор Свіфт на пісню Wildest Dreams викликало суперечливу реакцію публіки. Одні прийшли в захват від кліпу американської співачки, інші ж вважають його расистським.

 

Відео представили на вечірці MTV VM A. Його зйомки пройшли в африканській савані. Кліп розповідає про кохання двох відомих кіноакторів 1950-х років. Ролі кінозірок виконують сама Тейлор і актор Скотт Іствуд (син легендарного Клінта Іствуда). Глядачів обурив той факт, що, незважаючи на місце дії, у відео присутні тільки двоє чорношкірих в образі солдатів. У соцмережах цю безневинну, на перший погляд, історію назвали не інакше як фантазією білих багатіїв з минулого століття.

Режисер кліпу Джозеф Хан в інтерв'ю Daily Mail відкидає подібні звинувачення і ще раз підкреслює, що це історія великого кохання, і дії, що відбуваються на відео, не мають жодного політичного контексту.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень