Biplan знову заспівав українською

Третя україномовна пісня литовського гурту називається «Ми вічно юні»

Литовський гурт Biplan на День Незалежності України представив нову композицію «Ми вічно юні» і кліп на неї. Це вже третя україномовна пісня прибалтійського колективу.

«Сьогодні для нас прекрасний день! – написали Biplan на своїй сторінці в Facebook. – А прекрасний тому, що нарешті ми можемо представити всій Україні одну з улюблених наших пісень, записану українською мовою – «Ми вічно юні». Відеокліп на пісню знятий на казковій Куршській косі. Український текст для пісні написала наша добра подруга Мідна. Меседж пісні залишився незмінним – це любов до життя і бажання вічно залишатися молодими. Радує ще й те, що одночасно із цим ми можемо привітати Україну з Днем Незалежності. Що може бути важливіше незалежності? Бажаємо ніколи більше її не втрачати, цінувати її і сприяти їй. Від усього серця зі святом вас, дорогі наші українські друзі! З Днем Незалежності, Україно!»

«Ми вічно юні» є перекладом пісні Biplan «O mes prie jūros» («А ми біля моря») з альбому «Visi keliai veda prie jūros» («Всі дороги ведуть до моря»), який в Литві номінований на «Альбом року» музичної премії М.А.М.А.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень