Шедеври української кухні у Дубно

В неділю в Дубно відбулося фольклорне свято «З народної криниці»

У місті розмістили виставки місцевих майстрів – живопис, вишивка, ткацтво, декоративно-прикладне мистецтво, ковальство тощо. Особливою увагою гостей свята користувалися столи з шедеврами української кухні.

Також быльше ста дітей у вишиванках пройшли від Іллінського собору та Луцької брами з жовто-синіми кульками. Після урочистого виконання гімну України дітки випустили кульки в небо.

Протягом свята волонтерами проводився збір коштів на придбання пального волонтерам для поїздки в АТО – 3140 гривень та на лікування Романа Кубишкіна – 1500 гривень.

Після завершення свята селищна, сільські ради району передали продукти тривалого зберігання волонтерам, які цього ж дня вирушили на схід України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень