Рівнянка знялася у кліпі Лесика

Відома госпітальєрка Яна Зінкевич з’явилася у відео на пісню «Як Болить Любов»

«Як болить любов» — абсолютно нова пісня, і текст, і музику я написав взимку. Аж до зйомок кліпу шукав правильне звучання, працював над гітарними соло.

 

Коли вже визначився і з режисером, і з ідеєю кліпу - залишалося знайти головну героїню нового відео.

 

Я зразу був проти професійних акторок, моделей — не хотілося людину, яка просто добре зіграє історію на камеру, я шукав таку дівчину, яка цю історію переживе і пережила поза зйомками.

 

Тому і запропонував Яні Зінкевич — для мене це очевидний вибір. Яна — дуже сильна та мужня за своєю натурою, комбат, Герой України, а в кліпі «Як болить Любов» вона перш за все красива, ніжна дівчина, — розказує Лесик про свою нову пісню.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень