Названо ім’я найвеличнішого гітариста всіх часів

Портал Classic Rock повідомляє про опитування, проведене виданням Total Guitar. Читачам запропонували скласти рейтинги зі 170 музикантів, кожен з яких відносився до певної жанрової категорії: класичний рок, блюз, хеві-метал, шред, інді. Крім того, була й категорія «кращий зараз».

Перемогу в класичному року здобув гітарист Queen Браян Мей.

На другому місці опинився Джимі Гендрікс, а на третьому - Джиммі Пейдж. У п'ятірку також увійшли Едді Ван Хален та Ерік Клептон.

Мушу сказати, що для мене це абсолютно несподівано, і я глибоко зворушений, що люди так ставляться до мене, - відреагував на перемогу Мей.

Він додав, що сам вважає найкращим гітаристом Гендрікса:

Для мене це щось надлюдське. Начебто він прилетів з іншої планети, і я ніколи не зрозумію, як він зробив те, що зробив.

До речі, у квітні Браян Мей звинуватив м'ясоїдів в пандемії коронавірусу. Музикант вважає, що ця ситуація змусить людей переглянути своє ставлення до харчування. Він назвав веганство майбутнім людства. Сам Мей перейшов на рослинну дієту на початку 2020 року після участі в Vegan Challenge.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень