Названо ім’я найвеличнішого гітариста всіх часів

Портал Classic Rock повідомляє про опитування, проведене виданням Total Guitar. Читачам запропонували скласти рейтинги зі 170 музикантів, кожен з яких відносився до певної жанрової категорії: класичний рок, блюз, хеві-метал, шред, інді. Крім того, була й категорія «кращий зараз».

Перемогу в класичному року здобув гітарист Queen Браян Мей.

На другому місці опинився Джимі Гендрікс, а на третьому - Джиммі Пейдж. У п'ятірку також увійшли Едді Ван Хален та Ерік Клептон.

Мушу сказати, що для мене це абсолютно несподівано, і я глибоко зворушений, що люди так ставляться до мене, - відреагував на перемогу Мей.

Він додав, що сам вважає найкращим гітаристом Гендрікса:

Для мене це щось надлюдське. Начебто він прилетів з іншої планети, і я ніколи не зрозумію, як він зробив те, що зробив.

До речі, у квітні Браян Мей звинуватив м'ясоїдів в пандемії коронавірусу. Музикант вважає, що ця ситуація змусить людей переглянути своє ставлення до харчування. Він назвав веганство майбутнім людства. Сам Мей перейшов на рослинну дієту на початку 2020 року після участі в Vegan Challenge.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень