Модний Санта підкорив Інтернет

Про такого Санту мріють всі «погані дівчатка»

[media=50873]

Канадський торговий центр Yorkdale зняв оригінальну рекламу з модним та струнким Санта Клаусом, роль якого виконує модель Пол Мейсон.

[media=50874]

У рекламних відео модний Санта гуляє по торговому центру, робить селфі, стриже свою білу бороду, паркується, пише SMS. Словом, з дідуся з величезним пузом він перетворився на привабливого та сучасного чоловіка. Втім, сам Пол Мейсон каже, що він намагається уникати дітей у торговому центрі, щоб вони не сплутали його з традиційним Санта Клаусом, бо модний Санта – персонаж для дорослих.

"Як справжній Санта, я вдягаю червоний оксамитовий жупан. І не має значення, що це Ferragamo. Головне, що це червоний оксамитовий жупан", - каже модний Санта.

[media=50875]

З модним Сантою можна зробити селфі. А якщо викласти його у мережу з хештегом #YorkdaleFashionSanta, адміністрація торгового центру обіцяє перераховувати $1 в канадську доброчинну організацію Sick Kids Foundation.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень