BRUTTO випустили новий альбом

В ньому 12 пісень

Сьогодні група Brutto випустила свій другий студійний альбом «Родны край». В альбомі представлено 12 треків. Сергій Міхалок заявив, що на новому альбомі Brutto тексти глибші, ніж ті, які писав раніше: "Далі корчити з себе Агнію Барто і писати нарочито примітивні тексти я не буду. Я повернуся до тієї поезії, яка мені близька. Я повернуся до якихось метафор, і це буде схоже на "Железный" або "Воинов света". Це мені як автору хочеться ".

До альбому увійшли і вже відомі пісні як «Родны край», «Гарри», «Партизан рок», так і нові композиції. В альбом також потрапила стара пісня «Ляписа Трубецкого» - «Священный огонь».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень