«Антитіла» в новому кліпі зняли своїх рідних

Дружини та діти учасників групи подалися в Карпати заради зйомок

Учасники групи «Антитіла» позначили новий кліп, як технічно складний і найдорожчий в історії групи. Зйомки відбувалися протягом 10 днів у Карпатах. Учасникам групи та їх рідним довелося пройти найважчий пішохідний туристичний маршрут України, та ще й у сезон дощів. Знімальна група у складі двадцяти осіб пройшла вгору по річці Чорний Черемош - це дикі місця Карпат, Чивчинські гори, що знаходяться в прикордонній зоні Румунії. Варто зазначити, що через погодні умови команда була змушена двічі виїжджати на зйомки у віддалену місцевість.

«Лови момент» - своєрідне продовження попереднього кліпу «TDME», завершить цю серію наступна пісня з майбутнього альбому «Hello», презентація якого запланована на осінь цього року. А на 2019 рік група «Антитіла» планують великий стадіонний тур містами України на підтримку шостого альбому.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень