У США сова украла голову коня на палці й літала з нею в темряві, лякаючи людей (ВІДЕО)

«Хороші тобі іграшки» (с)

Це трапилося ще під час Гелловіну неподалік Чикаго. Сова викрала в одного з мешканців штату Іллінойс іграшкового коня-палицю й почала «кататися» на ньому, наче відьма на мітлі.

Довгий час вона так лякала людей, поки вони не розібралися, що й до чого. Лише потім її зміг зняти на плівку мешканець Ерік Лінд. Його матері зателефонували сусіди й сказали подивитися на сосну. Лінд і вона одразу зрозуміли, що тримає сова, пише IFL Science.

«Так от, ситуація зараз у будинку моїх батьків. Молода сова вкрала цього іграшкового коня та літає з ним околицями», — написав Ерік Лінд у Facebook.

Крім того, він додав, що кінь - не його. І якщо хтось дізнається про відсутність паличного коня у своєї дитини, «доведеться поговорити з совою».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень