Відео про Таємну Кімнату в Рівному рве мережу (UA: Рівне)

Більше сотні репостів на FB

Як відомо, у п’ятницю, 4 травня, пройшло засідання робочої групи, яка вивчає доцільність переведення жіночої консультації з вул. Драгоманова в більш віддалене від центру місце.

Ми писали про це вчора, подаючи всі точки зору.

Натомість телеканал UA: Рівне пішов далі і, крім загального, підготував ще й окремий матеріал.

У ньому редакція зібрала головні висловлювання заступника міського голови Галини Кульчинської.

 

Та ж продемонструвала журналістам таємну кімнату…

Подаємо нижче це відео, яке ми виклали на YouTube та коментар до нього від UA: Рівне

UA: Рівне

Ця промова заступниці міського голови Рівного Галини Кульчинської щодо можливого переселення жіночої консультації з Драгоманова вийшла настільки емоційною, що заслуговує на оприлюднення у ширшому форматі, ніж потрапило у сюжет.

 

Ми намагались вибрати найкращі епізоди із дванадцятихвилинної промови в її кабінеті.

 

Там сьогодні, нагадаємо, засідала робоча група, яка розглядала перспективу переселення трьох десятків працівників консультації або у пологовий, або в міську дитячу лікарню на Чорновола, або частково у поліклініку на Грушевського.

 

Причиною стало те, що головний лікар Центру ПМСД "Центральний" Олег Шрам хоче повернути на п'ятий поверх (який і орендує консультація з 2013-го) педіатрів із будівлі лікарні на Чорновола. У цьому його частково підтримує керівник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів.

 

Натомість, зі слів завконсультації Тетяни Жабчик, пацієнтки та колектив - проти. Проти і Галина Кульчинська. Її емоційні аргументи - у відео.

 

ПРИМІТКА: сюжет про подію з усіма точками зору можна переглянути за посиланням " target="_blank">

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень