Українська арта потребує снарядів: Може нам почати виробляти їх у Рівному? (ФОТО)

До уваги народних депутатів, керівництва області та міста

Ми перебуваємо у важкому періоді Визвольної Війни. Всі сподіваються на зовнішню допомогу, але проблема в тому, що таких періодів у може ще бути багато.

Більшість експертів погоджуються, що ця війна – на довго, і головна проблема України в цій війні це брак зброї. Зокрема найелементарніших речей: снарядів, патронів, мінометних мін і т.п. Чи маємо ми й у найпростішому залежати від США?

Це українські снаряди, які виготовляються на підприємстві "АРТЕМ" у Києві. Тобто, самою технологією Україна володіє

От яке спостереження ми зустріли на Форумі «Української правди»:

- На четвертому місяці війни варто вже зрозуміти одну важливу для успішного ведення війни річ. Без БК до арти нам жопа.

 

Запаси озброєнь на арсеналах НЕ розраховувалися на нескінченну війну. Вони є буфером для запуску потокового забезпечення боєприпасами.

 

Треба терміново піднімати снарядну отрасль. Проводити аудит, купувати пороха, вибухівку, матеріали яких нема в України. Все що в промисловості може лити і точити: має лити і точити: приватні, особливо приватні підприємства мають бути залучені до виготовлення нескладних озброєнь які мають високий пріоритет: мін та снарядів.

 

Треба перекрити всю номенклатуру яка дає можливість максимального ураження ворога: 125, 155, 203 – все чого нема на арсеналах має вироблятися товарними обсягами – сотнями тисяч – мільйонами на рік. Наша арта має стріляти, має стріляти неперервно.

 

Соромно маючи таку розвинуту промисловість ходити і жебрати по снарядику як кончалиги. Для реалізації цієї програми ні в якому разі не залучати функціонерів з оборонпрому бо там одні дебіли і агенти.

 

Мають бути створені Особливі Комітети з проактивних перевірених людей, які мають щільно контролювати виготовлення озброєнь і причетних керівників.

Рівненщина – тилова область. Тил має кувати перемогу на Фронті. Може керівництву краю варто спробувати провести аудит наявних у нас в області підприємств й подивитися чи реально тут створити певний замкнутий цикл.

Тим паче, що Рівненщина має достатньо потужне представництво у ВРУ, а значить і певний доступ до коридорів влади.

Можливо це наш шанс реально прислужитися Україні – чимось дуже важливим?

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень