Українців закликають підтримати збір підписів за «Молебень для України» (ФОТО/ВІДЕО)

Кажуть: Духовна перемога має передувати успіху на полі бою

Наша війна Справедлива, українці борються за визволення своєї землі, але нам протистоїть сильний Ворог. Це навіть не Путін, а те велике Зло, яке заволоділо розумом очільників Кремля та умами багатьох росіян.

Автор збору підписів за Молебень переконаний, що Демон, який заволодів Росією був покликаний у цей світ, аби пробудити нас усіх. Перед його лицем ми маємо забути страх Смерті і довіритися Всевишньому.

Коли ми це зробимо, до нас прийде Перемога.

Звернення ініціатора проведення Молебня

У тексті, на сайті, де проводиться збір підписів, сказано:

Тисячі років результати битв визначалися принципом справедливості та духовною волею.

Здобути перемогу непросто - народ і його лідер повинні бути справедливими і отримати підтримку Вищих сил.

 

Україна веде справедливу війну за звільнення своєї землі, свободу народів і порятунок світу, а це означає, що ми можемо і повинні звернутися до Всевишнього з проханням про справедливе закінчення війни й перемогу України.

Оскільки матеріальний світ формується сфокусованою свідомістю, молебень десятків святих на стародавньому Санскриті протягом 30 днів здатний зробити диво - немає на Землі сили, спроможної протистояти цьому.

Для досягнення духовної перемоги цілого народу необхідне рішення й воля його лідера або самого народу. Святі (браміни) зможуть розпочати молебень після того, як до них звернеться Президент, перша леді чи народ України.

 

Нам необхідна підтримка мінімум 1% від кількості українців, які залишаються на своїй території, тобто мінімум 300 000 голосів народу України.

Підтримайте своїм голосом та передайте далі: по соціальних мережах, родичах і друзях.

САЙТ ЗБОРУ ПІДПИСІВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень