Стрєлков-Гіркін закликає повісити Прігожина: «Ето нєобходімо для сохранєнія Росії»

Інакше каже – «канєц»

Світ досі не може розібратися з тим, що трапилося суботньої днини у Росії та чому Пригожин раптом відкликав свій наступ на Москву, тоді, коли вона вже лежала безпорадна і готова радісно – його прийняти.

Радісно як Ростов.

Дехто припускає, що кількатисячна армія «Вагнера» просто не мала шансів зробити щось серйозне в Москві. Дехто впевнений, що її вже були готові розбомбити прямо на підступах. Версій багато.

Приміром британський «Телеграф», посилаючись на дані розвідки, стверджує, що Пригожину та різним людям у керівництві «Вагнера» були озвучені погрози – розправитися з їхніми дітьми та родинами.

Так, чи інакше, але «Вагнер» відступив.

І попри наше з вами невдоволення та радість у Москві, цілком може статися, що саме ось такий розвиток подій і є зараз – найкращим для України.

Справа в тому, що проблему спроби перевороту – і достатньо успішної спроби – вже немає куди діти чи якось забути.

Проблема ця завжди тепер буде маячіти нагадуванням та пульсувати запитаннями:

«Як так? Чому загинуло стільки елітних пілотів? Чому люди так раділи Пригожину? Чому його не покарали за спробу перевороту? Де був Путін? Чому стільки еліти переметнулося в той день до Петербургу та за кордон?»

Путін пережив паніку, якої не забуде вже ніколи. І не пробачить

Питань дуже багато – їх всі будуть собі тепер задавати та обговорювати щоденно, аж поки в усій цій історії не буде поставлено крапки.

Крапкою, насправді, має бути або – відставка Путіна, або якесь покарання Пригожина.

 

При чому, просто, вбивство Пригожина кілером –  теж не вирішить проблеми.

 

Пригожин улюбленець мас, а Путін покаже себе обманщиком.

Тому не дивно, що Гіркін-Стрєлков заявляє:

- Прошу воспринимать как мнение. На пример, я не считаю, что все командиры и бойцы «Вагнера» заслуживают расстрела. Но повесить «Повара» за мятеж и убийство наших офицеров – просто необходимо для сохранения России, как государства.

Пригожин -- новий улюбленець мас в РФ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень