Шукаємо покемонів у Рівному (+5 ФОТО, ВІДЕО)

Кореспондент Радіо Трек зіграв у Pokemon Go і ділиться враженнями

Задумка гри дуже цікава. Не можна сказати, що ігровий процес став революційним відкриттям, адже подібна гра вже давно існує. Мова, звісно, йде про INGRESS, розроблена тією ж NIANTIC. По своїй суті pokemon go – це «інгрес» на базі популярної франшизи і спільна робота «ніантік» і «нінтендо».

Творець покемонів Сатосі Тадзірі в дитинстві збирав жуків, що було звичною справою для дітей Японії тих часів. Натхненний цією ідеєю він мріяв створити по-справжньому грандіозну гру для портативних консолей, де гравці могли б знаходити жуків і ділитись ними. Кажуть, що ця ідея йому прийшла в голову тоді, коли він побачив, як жук сів на дата-кабель. На жаль, тоді портативні ігрові консолі втратили свою популярність. Але гра вийшла в середині дев’яностих і через короткий час з’явився відомий мультсеріал, що став відомий на весь світ.

Діти 90-х мріяли, що коли виповниться 10 років, їм видадуть першого покемона і можна буде стати на шлях Еша Кетчума, зібрати всіх покемонів, відкрити нових і щоб на всіх стадіонах світу гриміло ім’я молодого чемпіона. В ті часи найбільш популярною грою про покемонів в Україні була карткова настільна гра. Проте, мало хто навіть знав її правила, адже було цікаво просто збирати картки, на яких були улюблені персонажі дитинства. А грали в неї просто – кожен скидався по картці і «камінь, ножиці, папір» визначав того, хто забере всі картки. Комп’ютерні і консольні ігри не мали великої популярності, адже жодна з них не повторювала концепт мультфільма. Більшість дітей часто розчаровувались після того, як купували гру.

І так було до сьогодні, коли запустили гру доповненої реальності, яка навіть не потребує наддорогого смартфона, дозволяє гравцям поринути у світ покемонів. Це справжнє занурення, в яке хочеться кинутись з головою, магічний світ, про який мрієш з дитинства. Тут є все, що було у мультфільмі, до того ж - безкоштовно. Ох і цікаво ж було перетворити свій телефон на покедекс.

Гра нагадує GPS навігатор. На екрані з'являються покемони, яких треба ловити, переміщаючись разом зі своїм персонажем. Також на карті є стадіони, на яких можна змагатись з іншими гравцями, а коли ви відвідуєте місцеві пам’ятки, то отримуєте досягнення і додаткові бонуси.

Гра зараз доступна офіційно тільки у трьох англомовних країнах, але нам вдалося зіграти в неї у Рівному. Ми зловили шістьох покемонів, відвідали кілька пам’яток, але, на жаль, не знайшли жодного стадіона. Якщо вам вдалося знайти робочий стадіон в нашому місті, напишіть про це в коментарях, цікаво буде там зіграти. Найбільша кількість покемонів траплялась поки що у паркових зонах.

Для вас ми зробили коротке веселе відео про полювання на покемонів у Рівному:

Попри усі свої плюси, які так захоплюють мрійників по всьому світу, гра також має безліч колосальних і катастрофічних мінусів. В першу чергу, вона ще доволі «сира», садить дуже швидко акумулятор і покемони з’являються в місцях, де не варто ходити, дивлячись в телефон, як наприклад, проїжджі частини. За короткий час існування гри вже є смертельні випадки, до яких призвела необачність гравців. Для тих, хто скачує гру з неофіційних ресурсів, є теж привід хвилюватись - у файли з грою вкладають віруси, які в кращому випадку зіпсують телефон, а в гіршому - отримають доступ до приватної інформації користувача і нададуть доступ хакерам до ваших платіжних систем. Бандити використовують рідкісних покемонів, як приманку і грабують людей.

Словом, варто подумати разів 10 і перевірити усе разів 100 перед тим, як встановлювати цю гру. Також редакція Радіо Трек наполегливо не рекомендує встановлювати цю гру дітям, а також бути обережним і дивитись в першу чергу довкола, а вже потім у телефон. Не переживайте, ви не пропустите нічого, адже гра сповіщає звуковими сигналами про покемонів.

Усім обачного дня та бажаємо зловити Пікачу!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень