ON-LINE

Коронавірус втрачає силу, — заявляє провідний італійський лікар (REUTERS)

понеділок, 01 червня 2020
«Клінічно в Італії він уже більше не існує» (с)

Світ влаштований так, що одні події перебивають інші.

На початку року ми всі чекали війни між Іраном та США, однак панічне цунамі коронавірусу накрило нас з такою силою, що ми забули про все на світі.

Нині ж коронавірус в усьому світі відступає на задній план перед новинами, що надходять з Вашингтону, де Президент Америки змушений ховатися в бункері через загрозу захоплення Білого Дому натовпами бунтівників.

Однак, можливо, вас зацікавить матеріал, що його публікує агентство REUTERS – одне з найвпливовіших інформаційних джерел у світі.

Подаємо далі без коментарів у власному перекладі:

Альберто Зангрільо

«Насправді, клінічно вірус більше в Італії не існує», - так стверджує Альберто Зангрільо, керівник лікарні Сан-Раффаеле, що в Мілані, на півночі Італії, у Ломбардії – регіоні, який взяв на себе основний удар зараження коронавірусом в Італії.

 

«Мазки, взяті за останні 10 днів, показують кількісне вірусне навантаження, яке є просто нескінченно малим у порівнянні з тим, яке було місяць чи два тому», - сказав він в інтерв'ю RAI.

Італія займає третє місце в світі за кількістю загиблих від COVID-19, і з тих пір, як 21 лютого захворювання було виявлене ​​, від нього померло 33 415 осіб. Країна займає шосте місце в світі за кількістю випадків – 233 019.

Однак, число нових інфекцій і смертей у травні неухильно знижувалося, тож країна знімає карантинні обмеження, деякі з яких були найжорсткішими у Європі.

Центр Мілану -- після зняття карнатину -- шість днів тому

Зангрільо вважає, що деякі експерти надто панікують з приводу перспективи другої хвилі коронавірусу, і політики мають взяти до уваги нову реальність.

«Ми повинні повернутися до нормального життя в країні», - каже він. «Хтось має понести відповідальність за тероризування країни, яке мало місце дотепер».

Натомість, уряд Італії закликає до обережності, заявляючи, що ще занадто рано зявляти про перемогу.

«В очікуванні наукових підтверджень того, що вірус зник... Я б пропонував тим, хто в цьому впевнений, все ж не плутати італійців», - заявила Сандра Зампа, заступник міністра охорони здоров'я.


«Замість цього нам варто закликати італійців дотримуватися максимальної обережності, підтримувати соціальну дистанцію, уникати великих скупчень, часто мити руки і носити маски».

Сандра Зампа

Інший лікар з північної Італії повідомив національному агентству новин ANSA, що він також бачить ослаблення коронавірусу.

«Сила вірусу, що її ми бачили два місяці тому, сьогодні вже далеко не та», - сказав Маттео Бассетта, керівник клініки інфекційних захворювань в лікарні Сан-Мартіно в Генуї.

 

«Очевидно, що сьогодні ця хвороба є вже іншою».

Маттео Бассетта

Костя Культреґер Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного