Оксана Юрченко зворушливо написала про смерть мами свого чоловіка – від COVID-19

«Царство небесне, Мамо» (с)

Біда прийшла в родину відомої в Рівному Ксенії Юрченко (речниці Патрульної поліції, блогера та радіоведучої): померла мама її чоловіка Ореста Погореляка. 

Тамара Олексіївна померла від коронавірусу. З цього приводу Оксана написала дуже зворушливий In Memoriam.

Текст подається без змін.

Ще у вівторок ми зі свекрухою пили на двох «5 грамів кон'ячку». Ми пили ту безконечну пляшку місяцями, але вона пильно слідкувала, щоб та не спорожніла і щоб було пригостити Оксаночку кавою з кон'ячком. Як вона тішилась тим зустрічам...

Спільну мову ми знайшли не так давно. Мабуть тому, що вже прийняли один одного і вже не намагались нічого змінити.

Тамара Олексіївна, корінна рівнянка, не виходила з дому багато років, але от на останній Великдень зажадала об'їхати усі рідні могили. Як же їй важко це далось із паличкою!

— Провези мене, синку, біля дому, де ми жили, на Директорську! Так хочу подивитись...

Біля «Діпромісто» на 16 Липня (там стояв їх будинок, який відібрали совєти) вона розгледіла навіть свої дерева...

Мало скаржилась, багато жартувала і попри все, лишалась оптимісткою. Пішла ще наостанок дивитись пам'ятник моєму батькові, хоч сили вже кінчались і ноги зраджували, але дійшла.

— Ти дивись, який інтересний мужчина він був в молодості. Хто зна, зустрілись би ми тоді, може б щось могло би і сложитись!

Пляшка в серванті, за яку так переживала Тамара Олексіївна, лишилась недопитою. Клятий ковід, де він взявся? З ким мені тепер по 5 грамів?! Ніколи не називала свекруху мамою, бо завжди вважала, що мама буває лише одна. Тож назву вперше і востаннє — Царство Небесне, Мамо і дякую за сина і за любов.

А, і передайте там тому інтересному мужчині, моєму батькові, від нас вітання. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень