ON-LINE

Науковці клонують антитіла пацієнтів, які перехворіли на COVID-19

вівторок, 12 травня 2020
Готують «фармацевтичний коктейль» (с)

Праворуч -- директор «Sorrento Therapeutics» Генрі Джі

Лікарі медичного комплексу «Маунт-Сінай» (Нью-Йорк, США) разом з фармацевтичною компанією «Sorrento Therapeutics» клонують антитіла людей, які подолали захворювання, з метою створення того, що вони називають «фармацевтичний коктейль» (англ. «pharmaceutical cocktail»), який планується вводити у організм хворої людини.

Як зазначив директор «Sorrento Therapeutics» Генрі Джі (Henry Ji), «коктейль» може надати людині імунітет строком до двох місяців.

«Вакцині потрібен час для того, щоб організм виробив імунітет, натомість «коктейль з антитіл почне діяти відразу»,  - додав він.

Об’єднавши зусилля з «Маунт-Сінай», вчені отримали доступ до зразків крові 15 000 пацієнтів клініки. Зараз науковці працюють над пошуком найбільш ефективних антитіл. 

«Ми вважаємо, що коли ми знову «відкриємо» країну [США] та запустимо економіку, то помітимо нові локальні спалахи SARS-CoV-2. На жаль, коли мова йде про коронавіруси, мутації є частиною реальності, вони можуть зробити вже створену систему терапії недієвою» - повідомляється у прес-релізі компанії.

Для того, щоб забезпечити ефективність «коктейлю» у «Sorrento Therapeutics» планують додавати у нього, як мінімум, три різних види антитіл, для того, щоб зменшити вироблення у вірусу резистентності.

Планується, що клінічні випробування розпочнуться у найближчі місяці.


Якщо ускладнень не буде, новий тип терапії буде доступний вже в кінці року.   

Варто зазначити, що науковці з «Sorrento Therapeutics» не єдині, хто має намір лікувати хворих антитілами, інша група вчених використовує з цією метою антитіла лам, про це можна почитати тут.   

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного