Молодиків у Шептицькому «не в’язали», бо вони мають «потужних батьків», яких знала Поліція? (ФОТО/ВІДЕО)

До подій у колишньому Червонограді

Бійця у центрі -- ліворуч -- вже затримали: він знаходиться під вартою. Цілодобово

У шахтарському Червонограді, яке тепер не є шахтарським і називається Шептицьким молодь напідпитку влаштувала бійку – в комендантську годину – на одній із заправок.

Билися не між собою, а з пасажирами автобусу.

Як виявилося, це були учасники Національного ансамблю «Гуцулія», які поверталися із тривалих гастролей закордоном.

Після 10.000 кілометрів і 25 концертів у Польщі та Фінляндії артисти Івано-Франківського національного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» поверталися додому

Як саме трапилася бійка та хто її розпочав – невідомо.

Але місцеві «червоноградські» парубки виглядають на кадрах подекуди явно п’яними і поводяться агресивно.

Очевидно конфлікт розпочався ще десь в приміщенні заправки, а потім уже додатково загострився на вулиці

З місцевими хлопцями була ще й дівчина, яка виразно істерила та лаялася матом.

Про дівчину ту кажуть, що вона  дочка якогось «львівського прокурора», але це не факт.

Найпевніше місцева молодь у Шептицькому не має чим зайнятися і розважається п’яним хуліганством, а місцева влада та Поліція не слідкують за дотриманням порядку та комендантської голини.

Коментар міністра МВС Клименка:

«Щодо розслідування нападу на артистів ансамблю «Гуцулія»

Національна поліція встановила особи чотирьох учасників нападу. Це юні хлопці: двом – по 21 року, іншим – 17 та 18 років.

 

Трьом фігурантам уже повідомлено про підозру в хуліганстві, вчиненому групою осіб. Ще один наразі переховується, відтак повідомлення про підозру вручено його батьку в процесуальному порядку.

 

Одному з підозрюваних суд вже обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Аналогічне клопотання за ініціативи поліції подано до суду й щодо інших фігурантів.

 

Щодо дій поліцейських Управління поліції охорони, які прибули на місце події - за цим фактом працює Головна інспекція. Очікую доповіді керівництва Нацполіції щодо висновку службового розслідування, яке стане основою для подальших рішень.

 

Вчинок цих юнаків – це напад на людей. Це – злочин.

І подібні дії не мають виправдань ні за віком, ні за обставинами.

 

Кожен, хто обирає шлях насильства, отримає справедливе покарання.»

Ліворуч -- Митрополит Шептицький, на честь якого тепер названо Червоноград, праворуч -- місцеві активісти

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень