«Мат-перемат»: Діти в Рівному підпалюють паркани на «Беверлі Хілз» і матюкаються як «сапожники» (ФОТО)

Хлопці й дівчата на шляху Прогресу

Ця мода прийшла до нас із Росії. Матюкатися в принципі й, зокрема, матюкатися хлопцям – у присутності дівчат та дівчатам – у присутності хлопців.

Фактично, підлітки давно вже матюкаються у спілкуванні між собою, сприймаючи матюки як вставні слова та речення. Тепер це почали вже робити й діти.

От що повідомляють користувачі Фейсбук в групі РІВНЕ: СУСПІЛЬНИЙ ФОРУМ:

Ленор Киллер

Шановні батьки, якщо ви тут бачите своїх дітей, прошу провести з ними бесіду на тему правильної поведінки в громадських місцях.

 

Кожен день, приходять до нас у двір що по вулиці Буковинській і в своєму спілкуванні використовують мат за матом. Літом коли відчинені вікна - неможливо спокійно знаходитись в квартирі. Зробила зауваження, у відповідь отримала хамство.

 

Потім вирішили підпалити паркан, на що і власники нерухомості, викликали поліцію.

 

Я не хочу, щоб до нас у двір приходили подібні діти та вчили могомалолітнього сина подібного спілкування.

Фото з повідомлення Ленор Киллер

На жаль, малолітній син перейме таку форму спілкування не лише з двору, але й з інтернету. Проблема надзвичайно складна.

От що кажуть в коментарях інші люди:

Lav Roman

Я просто в шоке как сейчас разговаривают дети. У них словарного запаса слов вообще нету.

За столиком возле ребят 12-17 лет сидеть не возможно. Одни матюки.

 

Юрковский Юрий

Lav Roman Раньше не понимал в фильмах, что есть благополучные районы и не благополучные. Теперь у нас всё как в фильмах.

 

Альона Приткова

Та це майже в кожному дворі таке.  Живемо біля школи, то чесно кажучи нові слова можна вивчити не лише дитині, а й дорослому

 

Оксана Філімончук

Така ситуація і у нас в дворі. Проходиш повз майданчика, матюкаються, сваряться, б'ються. Спілкуватися та дружить не вміють. Сама була шокована. І це діти 7, 8 років.

 

Сергій Ковальчук

Для того, що б хтось чужий не приходив у ваш двір, треба мати приватний двір на приватній землі і огородити його приватним парканом

 

Мирослава Дашкель

А ви не помічали як розмовляють дорослі біля дітей в т.ч. в громадських місцях , зупинках , транспорті і т.д.?! Теж не особливо вибирають вислови, то чого ж доброго діти навчаться у суспільства? Якось з донькою їхали на гурток в маршрутці за нашим сидінням двоє чоловіків 35+ такими ‚ відбірними‘ спілкувались , зробила зауваження, що дитина в салоні - сказали «Пусть нє слушаєт» , а решта пасажирів просто мовчали і 0 реакції. От і все!

Цікаво, що любителі прогресу підштовхують нас до того, аби діти та батьки вже теж спілкувалися матом між собою. Мовляв, "так буде чесно"

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень