Летючі цифрові слони от-от з’являться у м. Рівне (6 ФОТО)

Вже цього тижня

Рівне стає потихеньку містом муралів і то неабияких.

Черговий – зі слонами, які будуть рухатися, вже завершують створювати на Північному, на стіні будинку за адресою Коновальця, 7 (це біля «Торби»).

Навіть фото ще незавершеного муралу, зроблене Деном Бассі (Den Bassi) викликало неймовірний ажіотаж у групі РОВНО/РІВНЕ, масу репостів та коментарів.

Фото Дена Бассі

Як зауважила Юлія Друктейніте:

Julianna Drukteynite Він ще "літатиме". Це буде цифровий мурал, зараз пишеться програмка, яку можна буде безкоштовно завантажити і навести на малюнок, який "оживе".

Художники під час роботи над муралом (ше на минулому тижні)

Це ж підтвердив нам у приватній розмові (в суботу) один із керівників проекту Олександр Ковальчук:

«Ми плануємо вже наступного тижня всі роботи завершити. І таки правда: це буде перший цифровий,  digital-мурал в Україні.

 

Ми реально пишаємося, що він першим з’явиться саме у нас, в Рівному.»

Олександр Ковальчук

За словами Олександра Ковальчука, цей здійснюють за технологією так званої «доповненої реальності» і він потрібен Рівному

«Для розвитку туристичного потенціалу та привабливості.

 

А також як зразок впровадження інновацій, цифрових технологій та діджиталізації у сфері культури і мистецтв, підтримки та розвитку і професійного зростання молодих митців.»

Коли саме відбудеться презентація, автор проекту нам не повідомив.

Вочевидь, офіційне оголошення має спочатку з’явитися на ФБ-сторінці Платформи взаємодії «Простір»

Художники під час роботи над муралом (ше на минулому тижні)

Допоки ж відомо, що:

До складу команди входить четверо художників. У їхньому доробку – близько 150 робіт на стінах різної величини у багатьох містах України.

Двоє з чотирьох

Паралельно з художніми роботами триває розроблення цифрової візуалізації малюнка. Цим займаються відомі IT-фахівці та мультиплікатори з Києва.

Усі четверо

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень