«Кошмар на вулиці Соборній»: коли це одоробло вже перестане лякати людей – за мостом на Пивзаводі? (ФОТО)

Галина Данильчук правильно піднімає проблему

«Коли хочеш зробити щось непомітним, поклади його на видному місці». Цей вислів завжди пригадується, коли хтось нам звертає увагу на очевидне. На те, що ми всі не раз уже собі бачили і дивувалися, чи навіть обурювалися. А потім якось – звикли і не помічаємо.

Галина Данильчук – відомий краєзнавець та громадський активіст – правильно звертає нашу увагу:

Галина Данильчук

Щораз, проходячи нашою головною магістраллю, вулицею Соборною, звертаю увагу на залишки колишнього рекламного міського об'єкту. Будувався капітально на доброму цементі. Однак, сьогодні це щось незрозуміле, з наспіх як-небудь затуленими дірками.

Тут і далі -- фото з допису Галини Данильчук

Ця атракція чи не ровесниця нашої незалежності.

 

От дивлюся на неї очима гостя нашого міста, чи туриста і якось соромно.

 

Чиє то майно, хто господар?

Бодай би були тут цікаві картинки з історії нашого міста, скажімо банери з фото цікавих рівненських об'єктів, які вже зникли.

Від Редакції:

Нам все ж здається, що правильнішим було б – прибрати геть ці дивні споруди і зробити на їх місці якийсь невеликий сквер, але…

Припускаємо, що земля, на якій стоїть колишня дошка пошани чи «соціалістичної наочності» сьогодні знаходиться у приватних руках якогось нового «ефективного власника», який уже років так з 20-ть не може дати клаптику тієї землі елементарної ради.

Так чи інакше, але ми постараємося у цьому питанні розібрати і зробити все, аби згадане одоробло не кошмарило гостей м. Рівне та не вганяло їх в ступор.

 

І не лише їх

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень