«Був вкрадений у мене»: Україна вдарила по заводу Порошенка в Севастополі (ФОТО/ВІДЕО)

Експрезидент відреагував

У 2018 році Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе, який належав тогочасному президенту України Петру Порошенку, окупанти «перевели у федеральну власність Росії».

Днями військово-повітряні сили завдали удару по сухому доку вказаного підприємства, де ремонтувалося як мінімум два кораблі ворожих ВМС.

Відомо, що наші літаки запустили по Севастополю до 10 ракет Storm Shadow виробництва Британії.

П’ятий президент України Петро Порошенко так прокоментував атаку по Севастополю у Facebook

- Сьогодні Збройні сили України вразили російські бойові кораблі на території заводу в Севастополі, який ще в лютому-березні 2014 року був вкрадений у мене окупаційною владою РФ, перейменований на совковий лад – Севморзавод орджонікідзе і перепрофільований для виробництва російської зброї.

 

Тому не може не радувати ракетний бумеранг Збройних сил України по заводу і те, що принаймні один корабель не буде запускати по нас балістичні ракети.

ДОВІДКОВО:

  • Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе – це найбільше підприємство судноремонту та суднобудування Криму, одне з провідних промислових підприємств Азово-Чорноморського регіону.
  • Підприємство було засноване у 1783 році. За всю історію свого існування завод мав повне завантаження та виконував найскладніші роботи з ремонту, модернізації та будівництва кораблів та судів різного класу.
  • Окупанти використовують його як основну ремонтну базу Чорноморського флоту РФ.
  • У декларації за 2017 рік п’ятий Петро Порошенко вказав, що протягом 2017 року не отримував дивідендів від підприємств, кінцевим бенефіціаром яких він є.
  • У 2018 році Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе окупанти «перевели у федеральну власність Росії».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень