Звички, які перетворюють каву на отруту

Коли та скільки можна пити?

Кава, напевно, абсолютний лідер за кількістю різноманітних досліджень щодо правильного і безпечного споживання. При цьому чимало з них суперечать один одному. 

Цього разу йтиметься про помилки, яких припускаються люди, і перетворюють тим самим каву на отруту.  

Пити каву ввечері 

Для багатьох це справа звички, але кофеїн довго зберігається у крові. Аби повністю вивести кофеїн з крові, треба 10 годин. Вчені попереджають, що через надлишок кофеїну в мозку збільшується накопичення бета-амілоїду - білка, пов'язаного з порушенням когнітивних функцій та хворобою Альцгеймера.

Кава з цукром 

Надмірне споживання цукру може зменшити розмір мозку та негативно впливати на його функціональні зв'язки. Додатковий цукор у каві запускає процеси резистентності до інсуліну, шкодить кровоносним судинам. При цьому організм стає вразливішим до вірусів. Через цукор також зростає вироблення ліпідних сполук. Це підвищує в'язкість крові, збільшує ризик тромбозу.

Кава без склянки води 

Кава сушить організм. Якщо пити каву  і не запивати її водою, це призводить до зневоднення організму. Кава сечогінна, тому кожну чашку кави треба записати склянкою води. Брак води в організмі позначається на шкірі, травленні та  засвоєнні поживних речовин і навіть суглобах.

Гаряча кава 

Кава температурою вище ніж 80 градусів може викликати серйозні опіки чутливих клітин слизової оболонки стравоходу. Науковці довели, «гаряча» або «дуже гаряча» кава збільшує ризик розвитку раку стравоходу.

Джерело: cxid.info

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook