Якщо Захід не дає нам бити по РФ, треба мати ракети – свої і запускати куди треба, - Касьянов (ФОТО)
Як це робить Палестина
Для протидії російським КАБам, які б’ють по Харкову, Сумам, Херсону тощо, потрібні ППО, які б дистанційно і системно збивали ворожу авіацію.
Для того ж, щоб протидіяти ворожим С-300, потрібні просто ракети. Ракети, що їх Україна вміла виробляти завжди. Що заважає почати робити їх зараз?
От що пише з цього приводу відомий військовий, волонтер та розробник далекосяжних дронів Юрій Касьянов:
ПО ГРОШАХ ЦЕ НЕ ТАК ДОРОГО.
ЧОМУ ВОНИ ЇХ НЕ РОБЛЯТЬ!?
Противник, безумовно, продовжуватиме атаки на Харківському напрямку, і, цілком імовірно, на Сумському.
У ворога тут дуже вигідне становище – ми не можемо бити західною зброєю по його тилових базах, скупченнях військ, складах з боєприпасами і паливом на російській території, а своїх далекобійних засобів ураження практично немає – «Точки-У» майже закінчилися, «Вільха» вже закінчилася, ще не почавши серійно вироблятися, ракет до «Смерчів» і «Ураганів» немає, «Гради» не добивають, використовувати авіацію з бомбами – самогубство, а високоточні далекобійні дрони – не та зброя, яку слід застосовувати по площинним цілям, і немає її в такій кількості.
Є два варіанти вирішення проблеми.
- Перший – просити Захід дозволити застосовувати «Хаймарси», «Атакамси», «Сторм Шедоу» по Брянській і Курській областях.
- Другий – робити ракети самим.
Тут згадується відразу переробка зенітних ракет «С-200» для роботи по наземних цілях.
Цілком собі хороший варіант, який поки що чомусь не застосовується масово.
А ще згадуються успіхи палестинців, які за підтримки Ірану, на основі іранських ракетних напрацювань (які – похідні від радянських ще ракет), зробили свої ракети з потужними бойовими частинами та дальністю до 250 км, які виробляють та ховають у Секторі Газа, і які застосовують проти Ізраїлю.
З інженерного погляду повторити цей досвід неважко.
- Комплектуючі, металообробку можна частково робити в Україні, частково замовляти на підприємствах дружніх країн.
- Хімію – компоненти ракетного палива можна теж робити в Україні із західних компонентів. Принаймні ракетні прискорювачі для безпілотників у нас уже виробляють серійно, а велика ракета - це великий ракетний прискорювач, тільки й усього.
- По грошах ракети не дорожчі за безпілотники великої дальності. Чому вони не робляться – мені невідомо.
Може ви мені скажете? ))
Радіо Трек: НОВИНИ