З січня ціни можуть зрости: українців закликали зробити запаси цього продукту
За словами експерта, ціни підвищать, але не різко
У січні 2026 року вартість деяких базових продуктів у супермаркетах може зрости. Зокрема, не виключено, що подорожчання торкнеться й цукру. Про це повідомив економіст Володимир Чиж в коментарі Новини.LIVE.
Він зазначив, що навіть після масованих ударів росіян по об’єктах критичної інфраструктури ціни на цукор залишалися відносно стабільними.
За його словами, дорожчання у річному вимірі відбулося, але воно було значно менше порівняно з іншими популярними товарами. Зокрема, Мінфін повідомляє, що у листопаді середня ціна кілограма цукру становила 30,37 грн.
- Саме тому я не можу сказати, що на початку 2026 року є передумови для різкого зростання ціни на цукор. Його середня вартість за кілограм буде знаходитися у діапазоні 40-48 грн, – підкреслив Чиж.
Радіо Трек: НОВИНИ