Якщо шампунь не підійшов, його можна розбавити з іншим. Але є певні умови
Якщо правильно все зробити, можна отримати користь відразу від обох засобів
Якщо ви бачили ванні кімнати, де пляшки шампунів стоять стрункими рядами по всіх поличках і навіть на бортиках ванни, то ви напевно замислювалися, навіщо ж купувати так багато? Часом справа у банальному шопоголізмі і невмінні встояти перед б'юті-новинками, але найчастіше відповідь проста — володарка усіх цих баночок і пляшечок змішує їх!
Навіщо це робити і як правильно – розповідаємо далі.
Навіщо змішувати шампуні?
Запам'ятайте головне правило: якщо ви хочете з чимось змішати шампунь, то робіть це прямо в душі на своїй долоньці або відлийте куди-небудь одну порцію засобу, а потім змішайте!
Навіщо змішувати будь-які засоби по догляду: щоб надати їм додатковий ефект. Хтось хоче зробити шампунь більш поживним або, навпаки, більш очищуючим. А хтось хоче «приручити» шампунь, який не підійшов, чи додати родзинку у звичайнісінький базовий засіб.
Тому, якщо ви шукаєте спосіб апгрейднути свій шампунь, то просто змішайте його з іншим.
Як правильно змішувати шампуні
Усе надзвичайно просто…
Спершу ви миєте голову одним шампунем, потім змиваєте його і намилюєте вже другим. Так ви отримуєте переваги обох
Найпопулярніший спосіб: спершу скористатися більш очищуючим шампунем (сульфатним, наприклад), а потім більш м'яким — безсульфатним. Такий спосіб допоможе одночасно добре очистити шкіру голови, але при цьому й не пересушити її.
Коли шампуні змішувати не можна:
- Не можна змішувати лікувальні шампуні! Якщо ви, наприклад, лікуєте лупу або випадіння волосся і користуєтеся засобом, який призначив лікар, то не змішуйте його ні з чим і строго дотримуйтеся рекомендацій фахівця.
- Також не варто змішувати шампуні на однаковій базі. Наприклад, шампуні одного і того ж бюджетного бренду можуть мати практично однаковий склад, який різниться лише ароматами. Нічого непоправного з вами не трапиться, просто сенсу в такому змішуванні – ніякого.
Зауважте також, що від безпосередньої суміші двох шампунів в одній банці можна не побачити ефекту: не всі формули «дружать» одна з одною, тому одна може «переважити» або нейтралізувати дію іншої.
Джерело: Ukr.Media
Радіо Трек: НОВИНИ