Який оберіг під бронежилетом вважають одним із найсильніших: армійські прикмети та забобони
Чому кіт у бліндажі - гарна прикмета
Забобони, прикмети і ритуали – звична річ у суспільстві. Армія не виняток. Коли навколо вибухонебезпечні предмети і дрібниця може вартувати життя, мимоволі повіриш у щасливий випадок.
У льотчиків є прикмета: не можна фотографуватися біля літака перед польотом.
У деяких підрозділах вважають, що якщо перед виходом розсипались патрони, це до лиха.
2014-го в одному розвідувальному підрозділі була прикмета, що не можна ходити з пораненням, що не зажило і кровоточить. А також намагалися не брати на вихід людину, що раптово і сильно засумувала за домівкою.
Також є прикмета про «жертву воєнному богу». Якщо щось загубилося прямо перед бойовим завданням, ротацією чи демобілізацією – не шукай, навіть якщо знаєш, де приблизно міг згубити. То так треба, то плата за те, що ти живий і неушкоджений.
Не останній, а крайній. З початку війни це стало не тільки головним правилом військових, але й цивільних. Всі лякаються останнього разу.
Сапери ніколи не рахують знешкоджені міни. Кажуть, що будь-якому ліку є кінець. Тому можете не питати у сапера, скільки мін чи розтяжок він знешкодив.
Перед виходом на завдання не можна говорити «коли ми повернемося…».
Екіпажі бойових машин (БТР, БМП, танк) завжди дають імена своїй техніці й, не дай Боже, комусь сторонньому сісти покрутити руля чи натиснути на важелі перед виїздом.
Тримай кота біля себе. Якщо ховається під тапчан, або як шалений шкребе двері бліндажу, чекай обстрілу.
Згідно з прикметами, варто під бронежилетом носити дитячі малюнки. Це один із найпотужніших оберегів на війні.
Радіо Трек: НОВИНИ