Як вилікувати ДІАБЕТ 2 типу? 7 кроків до одужання від доктора Євдокименка (ФОТО/ВІДЕО)

Прості та ефективні поради з лікування цукрового діабету

Вважається, що пацієнтів із діагнозом цукровий діабет в Україні — понад мільйон. Принаймні такі числа фігурували до війни. Тоді ж зазначалося, що йдеть­ся про офіційно зареєстровані випадки та припускалося: хворих насправ­ді — близько чотирьох мільйонів.

Тож якщо вам понад 45 років, то ви вже потенційно в зоні ризику й будь-який лікар порадить вам, бодай, профілактично – здати аналіз на визначення рів­ня глюкози у крові.

Однак, сам аналіз має слугувати для вас перш за все орієнтиром. На цьому, зокрема, наголошує й відомий лікар Павло Євдокименко у своєму відео ДІАБЕТ 2 типу: 7 кроків

Подивіться це відео, щоб отримати повну картину та почути докладні пояснення лікаря

Отже, 7 означених кроків Євдокименка:

1. Переконайтеся у вашому діагнозі та перевірте анотації своїх ліків

Євдокимов застерігає не впадати у відчай від показників аналізів, а в першу чергу пересвідчитися, чи дійсно ви маєте цукровий діабет та переконатися, що завищені показники цукру в крові не викликані, наприклад, прийомом відповідних ліків.

За словами лікаря у першу чергу на рівень цукру в крові (чи глікози­льованого гемоглобіну) можуть впливати гіпертонічні препарати, що їх ми приймаємо для зниження тиску.

 

Також подібний ефект можуть мати статини (що їх призначають для зниження холестерину).

Тож приступаючи до лікування діабету, варто попросити лікаря звернути увагу на ті ліки, що ви вже приймаєте, та й самим краще ознайомитися з анотаціями до цих ліків та вивчити, які побічні наслідки вони можуть викликати.

2. Пройдіть курс лікування вітамінами групи В – таблетованими чи в уколах.

Євдокименко наполягає, що люди, які приймають ліки для зниження цукру (метформіни) мають 1-2 рази в рік пропивати або отримувати в ін’єкціях курс вітамінів групи В.

- Власне це і є другий крок в лікуванні діабету. Бо вітаміни групи В з одного боку покращують загальний стан організму, а також покращують взаємодію клітин організму з інсуліном.

3. Нормалізуйте режим сну.

Це важливо, бо якщо ви лягаєте спати після першої години ночі, або спите менше 6-ти годин на добу, то у вас автоматично підвищується рівень цукру в крові й на додачу підвищується інсулінорезистентність – клітини вашого організму гірше взаємодіють з інсуліном.

Ідеально спати з 10 вечора до 6 ранку та добре висипатися. Бо експериментально доведено, - каже Євдокименко, - що люди, які мало сплять, як правило, переїдають і при цьому саме – шкідливими для них продуктами.

4. Харчуйтеся правильно: різко обмежте солодке та «мучне», виключіть з раціону швидкоїжу, алкоголь і солодкі напої.

Дієта – один з головних інструментів протидії розвитку діабету. Цукровий діабет 2-го типу — єдине важке хронічне спадко­ве захворювання, якого мож­на позбутися на ранніх стадіях, змінивши спосіб життя.

Почніть більше рухатися і менше їсти.

 

Особливо радикально треба скоротити вживання простих вуглеводів (бі­лого хліба, дріжджових булок, фаст-фуду, цукру).

 

Норма цукру – 20−25 г на добу. Не більше. Зверніть ува­гу, що у багатьох продуктах (та­ких, як кетчуп, майонез різні напівфабрикати) міститься багато «прихованого» цукру.

Що треба їсти?

Їжте нежирне м’ясо, рибу, кисломолочні продукти, овочі (помідори, капусту, огірки, баклажани), фрукти, цілозерно­вий хліб (але небагато).

Пам’ятайте, що алкоголь це, по суті, теж – концентрований цукор. Також вам необхідно відмовитися від будь-яких солодких газованих напоїв, солодкого чаю та кави.

5. Використовуйте лікарські рослини для лікування діабету: цикорій, чорницю, корінь кульбаби, стулки квасолі, манжетку звичайну.

Kаву корисно замінити на цикорій, а чай на пагони та листя чорниці, що їх ви можете запарювати як той самий чай: вони не лише будуть зменшувати цукор, але й зміцнюватимуть судини.

До речі, в іншому своєму відео (нижче) лікар Євдокименко дуже радить для зниження цукру в крові пити настій стулок квасолі: найпростіший рецепт – запарити ложку таких подрібнених стулок на склянку окропу

6. Змініть режим харчування, виключіть часті перекуси.

Лікар Євдокименко наполягає, що при цукровому діабеті 2 типу їсти треба строго три рази на день і не допускати НІЯКИХ ПЕРЕКУСІВ.

Це пов’язано з тим, що цукровий діабет 2 типу це не лише підвищений рівень цукру, але й підвищений рівень інсуліну в крові. А при частих перекусах – з кожним шматком їжі чи з кожним ковтком чогось солодкого у вас і виробляється додатковий інсулін, і підвищується рівень цукру. А цього допускати не можна.

Тому їмо строго три рази на день і ніяких перекусів.

7. Більше рухайтеся, гуляйте, плавайте, робіть лікувальну гімнастику.

Якщо ми хочемо знизити рівень цукру в крові, треба більше рухатися. Це ні в кого не викликає жодних сумнівів.

Євдокименко при цій нагоді наводить цитату одного ветеринара, який радив своєму молодому колезі у випадку лікування діабету в їздових коней, якщо власник коня багатий, виписувати коню ліки й лікувати його довго, а якщо власник коня бідний, то приписувати йому дієту та рух, і, таким чином, виліковувати коня швидко.

Людині ж бажано якомога більше гуляти, плавати, підійматися сходами і т. п. Також лікар радить комплекс лікувальної гімнастики, яка є помічною при холециститі, панкреатиті та… діабеті 2 типу.

До речі, в коментарях до цих відео люди радять для гарантованого підвищення активності завести собі собаку, щоби гуляти з нею по півгодини зранку та ввечері.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням!

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook