Як виглядатиме картинка у ТікТок: дивну тенденцію серед молоді помітили у США

Зокрема, при виборі навчального закладу

У США помітили загрозливу тенденцію серед так званого покоління Z (так у світі називають молодь та підлітків, що народилися між 1995 і 2010 роками. Вони вважаються першими справжніми цифровими аборигенами, що виросли з мобільними пристроями, планшетами та ноутбуками в обох руках, - ред).

Молодь усе частіше стала надавати перевагу закладам вищої освіти, які мають більш естетичний вигляд, зокрема для життя у кампусі.

 

Це стає ключовим фактором та передує покликанню і рівню знань.

Як пише New York Post, це пов’язано із прагненням молодих людей створювати популярний цифровий контент. Покоління Z приймає рішення щодо вищої освіти на основі того, наскільки добре її можна задокументувати на платформах соціальних мереж, як-от TikTok.

До прикладу, студентка коледжу Морган МакГуайр, автор контенту у ТікТок, розповіла виданню, що, обираючи університет, взяла до уваги естетику університетського містечка та позакласну програму.

У неї понад 770 000 підписників.

Дівчина зізналася, що часто надає перевагу контенту TikTok над усім іншим — навіть сном.

Мені хочеться створювати блоги…це здається найбільш важливим, — каже дівчина.

Інша блогерка Тайджай Джексон — 18-річна дівчина, яка має понад 78 000 підписників у ТікТок — також склала весь свій графік навколо створення онлайн-контенту.

Я буквально прокидалася о 4:00 ранку кожного дня, щоб зробити пару TikToks перед тим, як піти на навчання — розповіла вона.

 

Якщо ви справді хочете бути впливовим, вам потрібна послідовність, - каже дівчина.

Нещодавнє опитування показало, що 57% молодого покоління прагнуть стати впливовими особами, мати кар’єру на повний робочий день, яка може оплачувати їхні рахунки або платити за навчання.

Навіть старшокласники можуть заробляти «неймовірні» гроші в соціальних мережах, «оскільки вони мають те, чого хочуть відомі бренди»: платформу з величезною кількістю прихильників.

Молодь по всій країні потрапляє у рекомендації, публікуючи матеріали про оформлення гуртожитків або ділячись щоденними відео про відвідування занять, виконання шкільних завдань тощо.

Хештег TikTok #collegelife має приголомшливі 2,3 мільйона дописів і понад 30 мільярдів переглядів, а контент, який випускають із студентських містечок по всій країні, інформує потенційних студентів про те, куди подавати документи.

І найчастіше абітурієнти обирають саме привабливу картинку у соцмережах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook