«Бідні» запахи
- Газ, гас. Тісна комуналка, облуплені стіни, переповнена задушлива кухня, синє полум’я на конфорках.
- Піт. Тяжка фізична праця, втома, виснаженість, відсутність гігієни, неохайний зовнішній вигляд.
- Сигаретний дим. Шкідливі звички, залежність, проблеми зі здоров’ям, неприємний запах із рота, пожовклі зуби.
- Алкоголь, похмільний перегар. Прочитайте третій пункт і додайте до нього аморальну поведінку, незв’язне мовлення, червоне обличчя, каламутний погляд.
- Вогкість, затхлість. Цвіль, вогкість, зараза, огида та житлові проблеми, для вирішення яких не вистачає грошей.
- Засіб для прибирання. Державні установи (лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки), суха шкіра, мозолі, свербіж.
- Ацетон. Як показують результати досліджень, регулярне голодування, дефіцит корисних мікроелементів в організмі та розвиток низки небезпечних захворювань позначаються на запаху тіла людини — у ньому можуть з’явитися нотки аміаку чи ацетону.
«Багаті» запахи
- Чистота, свіжість. Випрані та випрасувані речі, охайний зовнішній вигляд, морське повітря, вільний простір, в якому легко дихати і приємно перебувати.
- Невагомі квіткові аромати (лаванда, бергамот, м’ята, троянда, жасмин). Ресторани, курорти, салони краси преміального рівня, магазини люксових брендів.
- Дерево. Дифузори з ненав’язливими деревними ароматами (кедр, сандал, амбра, пачулі) найчастіше вішають у салонах фешенебельних автомобілів.
- Дорогі продукти. Витриманий сир із пліснявою, трюфель, устриці, ікра, фуа-гра, мармурова яловичина та багато іншого, що можна побачити на столі представників найвищих верств суспільства.
Джерело: pixelinform.com