Як часто можна фарбувати волосся: про це треба знати всім жінкам
Відомо, від чого залежить частота процедура
Чимало жінок на постійній основі фарбують волосся. Дехто лише додає насиченішого відтінку природному кольору, а хтось кардинально змінює імідж.
Щоб зберегти волосся здоровим та не пошкодити його, потрібно знати, як часто можна робити цю процедуру, щоб фарбування не призвело до ламких пасом та пошкоджених кінчиків.
Частота фарбування волосся
Загалом рекомендують фарбувати волосся не частіше, ніж через місяць чи півтора після нанесення попередньої фарби. Цей проміжок часу буде достатнім для того, щоб волосся не постраждало від хімічного засобу та встигло відновитися.
Приблизно за цей термін світле коріння на темних пасмах має неохайний вигляд, тому фарбування через 4 чи 6 тижнів відмінно підходить для дофарбовування відрослого коріння.
Фарбоване волосся носиться понад місяць ідеально, потім вже потрохи починає вимиватися, тому можна його малювати вже самостійно чи записуватися в салон до майстра.
Якщо ваше волосся є ламким, сухим та пошкодженим, то фарбувати його варто ще рідше, при цьому треба активно використовувати відволожувальні маски, кондиціонери та відповідний шампунь.
Фарбування сивини
Дорослим жінкам, які маскують сивину варто фарбувати волосся кожного місяця, але для того, щоб підтримувати структуру в гарному стані, рекомендовано використовувати менш агресивні засоби.
Шкідливим є часте фарбування волосся для тих, хто його висвітлює чи використовує відбілювання, яке містять в складі чимало хімічних сполук, які здатні оголити кортекс волосся. Відповідно воно стає ламким та вразливим. Якщо використовувати фарбу не часто, то це покращить стан волосся.
Догляд за фарбованим волоссям
Щоб колір волосся після фарбування якомога довше залишався насиченим, треба придбати спеціальну лінійку шампуню, маски та кондиціонера для фарбованого волосся. Не варто мити волосся кожного дня, достатньо буде вимити його раз на 3 дні, оскільки кожне наступне миття лише буде виводити фарбу. Ополіскуйте волосся теплою водою, оскільки гаряча вода сприяє вимиванню фарби.
Джерело: 24 Канал
Радіо Трек: НОВИНИ