Тривалість життя залежить від групи крові. Кому пощастило від народження

За даними японських вчених ці люди мають найсильніший опір хворобам

Крім способу життя, на його тривалість впливають й різноманітні хвороби. Власники A(II), B(III) та AB(IV) груп крові частіше хворіють на рак підшлункової залози, якщо порівнювати з типом 0(I). Таких висновків науковці дійшли за результатами дослідження у якому взяли участь понад 100 тисяч осіб.

Щодо інших хвороби, то усе залежить від імунітету, який має людина з певною групою крові та збудників хвороби, які обирають частіше ту чи іншу групу крові.

Наприклад кишкова паличка найчастіше вражає людей з другою групою крові. У їхньому організмі недостатньо речовин аби виробити антитіла, щоб запобігти інфекції. Тому люди з другою групою крові схильні до харчових отруєнь. А найкращий імунітет у людей з першою групою крові.

Також у людей з другою групою крові у 1,5 раза частіше розвивається тромбоз, який провокує інфаркт та інсульт. Вразливі вони й до діабету.

Власники третьої групи крові вразливі до пневмоній та інших хвороб легень. Також частина сальмонел та кишкових паличок також становлять загрозу саме для людей з третьою групою крові.

Носіями найсильнішого імунітету вважають людей з першою групою крові. Вони рідше від інших мають негаразди через інфекції. Японські науковці називають її «групою довголіття».

Але власникам першої групи крові слід бути обережними, у них частіше від інших буває виразка шлунку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook