Три речі, які не можна робити після манікюру

Адже вони зіпсують покриття на нігтях

Довго контактувати з гарячою водою

Вода не шкодить гелевому покриттю. А ось якщо вона гаряча або у вигляді пари та ще й  у поєднанні з механічним впливом — дуже навіть.

При високих температурах матеріал стає більш м’яким, а коли він розм’якшений, то його легко пошкодити.

Тож якщо не хочете позбутися свіжого манікюру, утримайтеся від прибирання, готування і роботи за клавіатурою як мінімум на годину після ванни або банального миття посуду в гарячій воді.

Робити прибирання із застосуванням побутової хімії без рукавичок

Жорсткі щітки, колючі металеві йоржики і побутова хімія залишають після себе подряпини, потертості і навіть відколи на гелевому покритті. Однак естетичні дефекти — далеко не найстрашніші наслідки генерального прибирання без рукавичок.

Після манікюру шкіра навколо нігтів чутлива. Якщо на неї потрапить якийсь агресивний засіб для прибирання, запалення не минути. Можуть навіть з’явитися хімічні опіки!

Будете тримати вдома пару рукавичок у ванній і на кухні — забудете, як маскувати відколи звичайним лаком в колір гелевому покриттю.

Самостійно обпилювати нігті, щоб підправити форму за майстром

Якщо у вас немає хоча б базових навичок в манікюрі, не варто нічого поправляти за майстром. Ні форму нігтів, ні довжину, адже через незнання можна спиляти точки вросту і нігті потім будуть рости некрасивої форми.

А взагалі, щоб не довелося нічого потім підрівнювати і міняти, просіть майстра показувати ваші нігті на проміжному етапі роботи. Зробили форму — оцінили, виконали манікюр — знову звірилися, колір — те ж саме. Так ви точно залишитеся задоволені, адже буквально самі берете участь у процедурі.

Джерело: news24.in.ua

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook
Теги: манікюр