Тільки біла білизна: найбезглуздіші і найдивовижніші заборони в школах по всьому світу

Світ великий, і традиції у країнах різні. Відрізняються і шкільні правила з усього світу. Але деякі здаються особливо дивними

Кожна мати так чи інакше незадоволена заборонами класного керівника, директора та шкільними правилами про форму для дітей або кількість грошових внесків до фонду навчального закладу.

Але все це може здатися квіточками в порівнянні з тим, які абсурдні заборони та правила бувають у різних школах по всьому світу.

Заборона на кольорову спідню білизну в школах Південної Кореї

Почнемо з Південної Кореї — країни з незрозумілою для нас культурою. Ми — люди прості: чорний піджак, штани чи спідниця. Але в цьому куточку світу, чорний у школах заборонений, принаймні щодо певних елементів одягу точно.

У статутах про форму чітко прописані фасон і колір спідньої білизни!

 

Бюстгальтер та труси обов'язково повинні бути білими, не мати жодних «прикрас» у вигляді мережива, тільки зроблені із простої тканини.

Але найжахливіше, що досі «наявність шкільної форми» в учениць перевіряють чоловіки-вчителі. Таке правило давно намагаються скасувати, але поки що безрезультатно.

Заборона на кучері у Японії

Близько половини навчальних закладів у Японії вимагають, щоб дівчатка ходили з прямим чорним волоссям. Якщо волосся не відповідає стандартам, то учениці доведеться довести, що вона їх не фарбувала і не завивала. Для цього треба показати «сертифікат про натуральне волосся», підписаний батьками, та дитячі фотографії.

Заборона на кетчуп у їдальнях Франції

Французька кухня відома у всьому світі. Однак тут вирішили, що у місцевих початкових школах слід заборонити кетчуп. Єдиний виняток, коли учні можуть їсти цей соус у навчальних закладах, якщо на обід подають картоплю фрі.

Французи вважають, що школярі зловживають шкідливими соусами та намагаються обмежити дітей від кетчупу хоча б у школах.

Заборона на червоне чорнило та кращих друзів у Великій Британії

У деяких школах Великобританії вчителям заборонили використовувати червоне чорнило, щоб виділяти помилки учнів. За словами адміністрації шкіл, цей колір вважається агресивним та негативним і може погано впливати на психіку та самооцінку дитини.

Тому тепер вчителі використовують нейтральні кольори, такі як чорний, темно-синій та фіолетовий.

Крім того, в англійських школах заборонено заводити найкращих друзів. Щоправда, діє це не скрізь, але багато навчальних закладів переконані, що коло спілкування має бути велике, а будь-які поділи на «парочки» шкодять соціальній адаптації. Цікаво, що це правило беззастережно підтримує більшість батьків.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook