Східні секрети використання парфумів. Їх легко повторити

Звісно на шлейф впливає передусім жаркий клімат, але й місце нанесення теж має значення

Основна відмінність східної парфумерії від європейської полягає в тому, що в ній не використовується спирт. Це має релігійний підтекст — спирт на Сході ні в якому вигляді не повинен торкатися тіла людини. Зараз звісно у такого табу є послаблення, з огляду на поширення сучасної побутової хімії.

Проте справжні східні парфуми – це аттари.

Іноді аттари помилково називають ефірними оліями. Аттар - настій ароматичних речовин у гарячій олії. Дорогі ультрастійкі аттари готують на сандаловому,  ті що дешевше — на нейтральних рослинних оліях. 

Такі масляні парфуми зовсім інакше поводяться у спекотному кліматі, ніж туалетна та парфумована вода. Вони буквально «зростаються» зі шкірою. На волосся їх наносити не можна (вважається, що це може викликати передчасну сивину), хоча східні чоловіки наносять такий парфум на бороду.

Східні жінки наносять парфуми на особливу точку -  верхівки вух. Ми наносимо парфуми на точки пульсації, у тому числі за вухами, а жінки на Сході впевнені, що найкраще приємний запах зберігається на тонкій прохолодній шкірі верхньої внутрішньої частини вушної раковини.

Є й ще один секрет. Аромат додають у сережки. Об'ємні прикраси мають порожнину всередині, туди ховають шматочок бавовняної тканини або вати, просоченої аттаром. Це забезпечує той самий унікальний «парфумерний слід», про який багато хто мріє.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook