Що треба зробити у передвеликодні дні, щоб водилися гроші: народні прикмети
Прикмети наших пращурів
Проводячи прибирання в оселі в передсвяткові дні, наші пращури мили буднок за годинниковою стрілкою. Починали мити кімнату з кутів, поступово рухаючись до центру. Вірили, що це дозволить притягнути достаток у дім.
У Страсну п’ятницю і в Великодню неділю прибирання в будинку було під забороною.
Якщо накопичилися борги, то їх необхідно було віддати до Страсної п’ятниці.
У Чистий четвер всі накопичення, що є в будинку, перераховували три рази. Перший раз — як тільки зійшло сонце, другий раз у полудень. І завершальний етап такого ритуалу — це вечірній час, як тільки світило зайшло за обрій. Тоді в сім’ї цілий рік буде багатство.
Як кажуть прикмети, позичати гроші в період з Чистого четверга і до самої Пасхи суворо заборонено.
А ще наші предки були переконані, що якщо ретельно прибирати вдома, то можна було знайти те, що було втрачено протягом року.
Щоб поправити матеріальне становище, до церкви на Великдень краще сходити разом всім домочадцям, а після служби повернутися разом додому.
На святковому столі обов’язково повинна бути найкрасивіша скатертина. Краще буде, якщо господиня вибере білий колір.
Щоб залучити в дім добробут, годували пташок крихтами, що залишилися з освяченого хліба.
Витираючи стіл, потрібно рухатися за годинниковою стрілкою. Так в будинок приходить успіх в грошовому плані, а життєвий шлях супроводжує процвітання.
Після богослужіння роздавали бідним милостиню, а разом з грошима передавали паску і червоне яйце.
Вірили, що якщо зробити це від чистого серця, найближчим часом добробут помітно покращиться.
Радіо Трек: НОВИНИ