«Проститутки віддають енергію України іноземцям», - одкровення одного зі «Слуг народу» рве мережу (ВІДЕО)

Народний депутат Юрій Камельчук розповів, чому виступає за заборону абортів та проституції

Як зазначається на сайті Громадського, обранець поділився своїми одкровеннями на цю тему, посилаючись на ведичні науки і, зокрема, заявив про згубний вплив проституції на організм людини.

 У згаданому інтерв’ю Камельчук сказав, що

проституція відбирає енергію у жінок і «вже точно не додає її чоловікам».

 

Роздача своєї енергії, особливо іноземцям, призводить до зменшення кількості енергії в цій країні, зокрема, в Україні.

Саме цим він пояснив свою позицію щодо заборони легалізації проституції.

Крім того, Юрій Камельчук назвав коронавірусну інфекцію COVID-19 — «вигаданою історією».

Щодо вакцин: парламентар вважає їх небезпечними через побічні ефекти й не дуже вірить в їхню ефективність, але наголошує, що кожен може розпоряджатися своїм здоров’ям, тому і має вирішувати, вакцинуватися чи ні.

При цьому депутат посилається на ведичні науки і відхиляє заперечення ведучого, що веди - це скоріше філософія, ніж наука.:

Там є медичні трактати, військові трактати, які написані давно і багато речей використовується і зараз. Математичні, геометричні, архітектурні - там розписані всі абсолюно науки, які зараз використовуються. Єдине - технології трохи інші.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook