Ощадливе використання електрики: якими приладами варто користуватися менше

Наприклад, посуд краще мити руками

Суттєво знизити рівень використання електроенергії й при цьому ще й заощадити на рахунках за світло можна, змінивши час використання електроприладів та підхід до їх використання. Це особливо актуально в умовах тотальної економії електроенергії.

Бойлер

Споживає від 2 кіловат-годину. Аби зменшити використання електроенергії, необхідно вмикати його лише для нагріву води, а потім – вимикати. Якщо ваш бойлер ввімкнений цілодобово, це суттєво збільшує споживання електроенергії. Краще користуватися душем, а воду підігрівати безпосередньо у разі необхідності.

Кондиціонери та обігрівачі

Ці прилади споживають від 0,7 кіловат-години. Їх теж краще вмикати для обігріву лише вночі, коли споживання відчутно зменшується по всій країні.

Пральна машина 

Споживає від 0,7 кіловат-години. Більшість пралок має функцію «відкладене прання». Тож прання вночі може допомогти своїй країні та зменшити електроспоживання у пікові години.

Мікрохвильовка

Споживає від 0,8 кіловат-години, тож, якщо у вас встановлена електрична плита, то краще використовувати її для підігріву їжі. Адже вона споживає менше.

Павербанки, акумулятори та інші системи зберігання енергії

Споживають від 0,06 кіловат-годину. Заряджати їх краще вночі, а користуватись ними удень.

Лампи та світильники 

Зменшити споживання можна, замінивши лампи розжарювання на LED, адже вони споживають від 0,1 кіловат-години та 0,009 кіловат-годину відповідно.

Телевізор

В середньому споживає від 0,08 кіловат-годину. Тож переглянути фільм можна на зарядженому планшеті чи комп'ютері, а новини прочитати у телеграм-каналах через смартфон.

Пилотяг 

Споживає від 2 кіловат-годин. Заощадити можна відмовившись від пилотяга на користь віника й ганчірки.

Посудомийна машина 

Тягне від 1,05 кіловат-годину, тож найближчими днями посуд варто мити вручну.

Електродуховки, пічки

Споживають від 1 кіловат-годину, тож їх використання краще обмежити.

Праска

Споживання складає від 2,2 кіловат-години. Краще планувати свій гардероб таким чином, аби речі не потребували прасування.

Фени, плойки та інші прилади для укладання волосся 

Рівень споживання складає від 2,2 кіловат-години. Заради економії енергоресурсів можна влаштувати канікули для волосся.

Джерело: 24канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook