Офісні працівники, які лишилися на Рівненщині без роботи, мають шанс змінити життя

Є галузі, які через повномасштабне вторгнення суттєво загальмували розвиток

Війна має безпосередній вплив на економіку. Є галузі, діяльність яких з початком повномасштабного вторгнення суттєво загальмувалася, і виконати заплановане не вдалося – каже голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Але за його словами, своєрідну «подушку безпеки» для старту у Новому році Рівненщина має, адже чимало громад закінчать рік з перевиконанням бюджету.

Хорошим показником Віталій Коваль вважає й наявність близько тисячі вакансій щомісяця у центрах зайнятості, це свідчить, що економіка працює, й люди матимуть роботу.

У чи не найважчій ситуації люди з вищою освітою, які до війни працювали в офісах, адже зараз більший попит мають робітничі професії. Очільник ОВА впевнений, що й ця категорія може працевлаштуватися після фахової перепідготовки, яку сьогодні пропонують понад 30 навчальних центрів області.

Зауважимо, на ринку праці області на сьогодні найбільше вакансії для швачок, машиністів, газозварювальників, операторів газозаправних станцій.

Людей, які б не могли знайти роботу – немає. Усі мають великий талант, тільки його треба розкрити. Є багато успішних прикладів, коли люди після 40 чи 50 років проходили навчання й опановували нову професію, і вони по-новому починають життя, і виявляється, що вони цього й прагли все життя, а чомусь соромились. Я всіх закликаю йти у навчально-тренувальні центри, - розповів в ефірі Радіо Трек Віталій Коваль.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook