Не розказуйте колегам: як знайти роботу, не звільнившись з нинішньої
Нова робота - це завжди ризик, але переважно це шанс покращити добробут
Важко знайти нову роботу, коли ти весь час сумлінно виконуєш обов’язки на основному місці. Звільнитися заради пошуку нової роботи наважується не кожен, адже в нинішніх умовах незрозуміло, скільки часу піде на пошуки хорошого місця, пишуть ProГроші.
Фахівці розповіли, як знайти нову роботу, не звільняючись з нинішньої.
Не афішуйте
Краще певний час не казати керівництву про те, що ви збираєтеся шукати нову роботу, й ось чому:
- вам можуть одразу вказати на двері;
- вам можуть знайти заміну ще до того, як ви звільнитесь;
- ви можете самі передумати звільнятися.
Але якщо ви вже на 100% впевнені, що отримаєте заповітну посаду в іншій компанії, попередьте роботодавця про звільнення хоча б за два тижні. Також не треба розповідати свої плани колегам, адже про цей секрет можуть дізнатися всі інші.
Якщо вам телефонує менеджер з нової роботи, а ви якраз разом з колегами, то скажіть, що вам незручно розмовляти й перетелефонуйте пізніше.
На час співбесіди – беріть відгул на основній роботі.
Зробіть ваше резюме невидимим
Коли ви розміщуєте резюме на сайтах з працевлаштування, то памʼятайте про те, що HR-менеджери вашої компанії там часті гості. Тому налаштуйте видимість особистих даних. Тоді інформацію про вас будуть бачити лише роботодавці, чию вакансію ви самі відмітили.
Будьте пильні
Не переглядайте вакансії на робочому компʼютері, не зберігайте резюме на роботі та не вказуйте номер телефону вашого офісу. Також розсилайте резюме лише з особистого e-mail, а не з корпоративного.
- По-перше, його може перевіряти служба безпеки компанії.
- По-друге, якщо доступ до електронної пошти відкритий групі людей, ваші особисті листи можуть побачити інші.
Аргументуйте причини звільнення
Під час співбесіди вас можуть запитати, чому ви вирішили піти з роботи. Якщо ви відповісте, що просто маєте різні погляди з колективом чи роботодавцем, то це схарактеризує вас як конфліктну людину, яка втікає від труднощів.
Вкажіть позитивні сторони поточної роботи та покажіть, що змінюєте місце роботи, аби розвиватися.
Покидайте старе місце роботи достойно
Поговоріть відкрито з колишнім роботодавцем та подякуйте йому за той досвід, який тут отримали. Поясніть людині, що ви хочете рухатися вперед. Нагадайте керівнику, що ви завершите всі розпочаті вами проєкти.
Джерело: ProГроші
Радіо Трек: НОВИНИ