Народні засоби проти медицини. Що робити, аби грип вас «розлюбив»?
Поради медиків і не лише...
В наш час є безліч профілактичних препаратів. Щось нам радить лікар, щось рекомендують знайомі. Є й чимало народних методів, які допомагають вберегтися від недуги. Деякі з них вже перевірені роками, якісь дивують. От, скажімо, ви знали, що для профілактики грипу їдять грибну юшку? Цікаво, чи вірять в народні засоби знані в Рівному люди? І що вони роблять, аби вберегтися від хвороби?
Без медиків у цьому питанні – ніяк. Їх ми вирішили розпитати в першу чергу.
ВІКТОРІЯ ПОКОЄВЧУК - начальник міського управління охорони здоров'я.
Вікторія Михайлівна цілительством не займається – вона рекомендує щеплення. І наголошує, що робити його слід у жовтні-листопаді. Якщо ж не встигли, якщо не вбереглися, то пам’ятайте правило:
«Захворів – сиди вдома!!!»
І не забувайте про чай з лимоном, соки та лікаря.
А от керівник медичного центру «МДЦ Експерт» ОЛЕГ ЧЕПУРКА в народні методи профілактики грипу вірить.
На думку лікаря, все залежить від внутрішніх сил організму, які він поповнює з допомогою сала з цибулею (наша людина!) Ну, і часом скроплює це чарочкою горілки. Каже, якщо без фанатизму, то не завадить.
Командир крайової команди УНА-УНСО ЯРОСЛАВ ГРАНІТНИЙ знає інші методи.
Він особливо не бережеться. З однодумцями виїздить у ліс на базу. Там вчиться і вчить всіляких військових примудростей та не забиває собі мізки думками про хвороби. Бо грип вирує в містах, а не в лісах.
Природа та здоровий спосіб життя бережуть від хвороб й радіоведучого, вокаліста гурту «ВорсТ» та ведучого найбільших музичних фестивалів України рівненського львів’янина МЯЧА ДРЕДБОЛА.
- В першу чергу, як би це дивно не звучало, я завжди позитивно налаштований щодо будь-яких хвороб, особливо застудних. Я знаю, що не захворію. І так воно відбувається вже добрих 9-10 років (саме тоді я востаннє хворів на грип). А загалом, для нормального та сильного імунітету мені дуже допомагає те, що я абсолютно не вживаю алкоголю та не палю, тому мій організм базово має купу сили, аби протистояти вірусам, а не працювати, щоб вивести отруту з організму. А ще є неймовірні рецепти - імбірний чай з лимоном і зимове купання. Якщо не щодня, то хоча б кілька разів на тиждень. Тим паче, у Рівному для цього зроблено все для людей - на Басовому куті є пірс, сходи для комфортного пірнання та кабінка для перевдягання. Я підозрюю, що рівненські "моржі" взагалі можуть носа втерти будь-кому в плані організації свого захоплення, яке й дає здоров’я.
А директор Рівненського драмтеатру ВОЛОДИМИР ПЕТРІВ розповів нам, що найкращі ліки – це робота. Це й найкраща профілактика.
Володимир Юліанович пам’ятає випадок, коли в актора піднялася температура до 39 градусів. Однак, він все ж вийшов на сцену. А згодом з’ясувалося, що температура впала до нормальних показників. Ось вона – дивовижна сила театру! Пан Петрів переконаний, що жодні віруси не пристають, коли ти на сцені, коли робиш улюблену справу та повністю їй віддаєшся.
Радіо Трек: НОВИНИ