Коли зима лише на календарі: створюємо новорічний настрій
Як перейти зі стану «осінньої хандри» до «зимової ейфорії»
Новий рік.
У кожного з нас ці два слова викликають власні емоції та спогади. А ще – сподівання на щось хороше – краще, ніж є прямо зараз.
Втім, буденні проблеми і негаразди, робота та постійна зайнятість вирішенням дрібних проблем не дають відчути радості від свята, що наближається...
Якщо ви готові поринути у новорічну казку ВЖЕ, ми знаємо, як вам допомогти перелаштуватися :)
Впускаємо свято у дім
Прикрашати до Нового року потрібно не лише ялинку. Будинок теж має бути «готовим» до свята.
Почати новорічну підготовку можна з гірлянд та іграшок. Повісити їх можна практично будь-де: над дверима, на люстрі, причепити до шаф, обмотати вазони, викласти на підвіконні. На вікна можна приклеїти спеціальні витинанки з тематичними малюнками, а на вхідні двері – повісити новорічний вінок.
Тематична різдвяна музика
Для багатьох людей звуки є пріоритетними для створення хорошого настрою. Вмикайте улюблений плейлист і забувайте про всі негаразди. Новий рік – час див!
Запах Нового року
Мандарини – перше, що зазвичай приходить на думку. А ще – запах хвої та глінтвейну з прянощами.
Це також можуть бути ароматичні свічки і палички.
До списку можна додати й ароматну пінку для ванни чи гель для душу з запахом, який асоціюється з Новим роком саме у вас.
Святковий шопінг
Можете обирати щось для себе або ж готувати подарунки для когось із близьких – різниця невелика. Сам по собі шопінг допомагає розвіятися і «перемкнутися» на хороші думки.
Тим більше, у цю пору всі ТЦ уже прикрашені до Нового року, тож гарний настрій – гарантовано.
Святкове меню
Новий рік та Різдво заведено відзначати з розмахом. Багато смачних страв на святковому столі символізують добробут і достаток сім'ї у новому році. Зазвичай у цей день намагаються приготувати улюблені страви всіх членів родини.
Тож, аби свято вдалося, подумати над новорічним меню варто заздалегідь. Віддавати перевагу краще більшій кількості страв у невеликих порціях. А складаючи меню, зосередитися на ситних, але не буденних стравах.
Додамо, що й сам стіл для святкування має виглядати привабливо, тож сервірування – це теж добрий «шмат» роботи. Прикрасити його можна тематичними серветками, листівками, свічками, фігурками і статуетками, квітами, гілочками хвої або ж новорічними ікебанами.
Тематичні фільми чи мультики
Саме переглядаючи стрічку, найлегше зануритися у певну атмосферу.
Проблем із вибором новорічних фільмів точно не виникне – обирати є з чого. Зупинитися можна як на культових фільмах, типу «Сам удома», так і на знятих нещодавно. З жанрами теж проблем немає: це може бути фантастика, комедія, мелодрама, пригоди чи романтична новорічна комедія.
Написати листа Святому Миколаю/Діду Морозу/Санті
Не зважайте на вік – пишіть від душі, адже глибоко всередині кожного дорослого ховається дитина, які досі щиро вірить у дива.
Напишіть традиційного листа: з подяками і побажаннями. Опишіть усі свої бажання якомога детальніше і не забувайте, що думки теж матеріальні.
Зробіть добру справу
Новий рік - дивовижна пора не лише для вас. Усі люди вірять у добро і чекають на маленьке чудо. Станьте Святим Миколаєм чи Сантою для когось із тих, кому зараз дійсно тяжко.
Ви можете розрахуватися за когось в аптеці чи супермаркеті, передати речі у дитячий будинок чи дім престарілих або ж потішити солодощами чи приємною дрібничкою перехожих. Ваш настрій підніметься уже після першої щирої подяки.
Домашній улюбленець
Звісно, якщо ви любите тваринок і не проти нового мешканця у своєму будинку.
Це може бути котик, песик, хом’ячок, щурик або шиншила, папуга чи рибки – той, хто щодня даруватиме вам гарний настрій. Між тим, кошеня або цуцика можна взяти з притулку. Зазвичай такі тварини особливо вдячні і стають вірними і відданими друзями.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ