Холод і землетруси чекають на людство: Сонце увійшло в небезпечну фазу

Зміни відчуватимуться вже наприкінці травня, попередили метеорологи

Цей небезпечний період  отримав назву «сонячний мінімум» і характеризується вкрай низькою сонячною активністю.

На думку вчених, це може спричинити серйозні наслідки для жителів усього світу, передає «Today.ua».

За даними закордонних вчених, сонячна активність останнім часом різко знизилася. На небесному світилі майже не з'являються спалахи і плями.

Астроном доктор Тоні Філліпс стверджує, що зараз зниження активності Сонця увійшло у глибоку фазу.

Як розповів доктор Філіпс, магнітне поле Сонце стало дуже слабким і від цього космічні промені безперешкодно проникають у простір Сонячної системи.

Ці промені загрожують здоров'ю астронавтів і полярників, впливають на атмосферу Землі і можуть провокувати блискавки.

Нинішню ситуацію вчені NASA порівнюють з мінімумом Дальтона, який зафіксували у період між 1790 і 1830 рр. Тоді на нашій планеті відбулося сильне похолодання, чимало землетрусів і вивержень вулканів. У багатьох регіонах люди не могли прогодуватися, оскільки врожайність впала до критичних позначок, тож земляни страждали від холоду і голоду багато років поспіль.

У квітні 1815-го знижена активність Сонця, вважають вчені, спровокувала виверження потужного супервулкану на горі Тамбора в Індонезії. Загинули понад 71 тис. людей. Відразу за цим наступив дуже холодний 1816 рік, коли сніг ішов влітку.

Попри те, що вчені NASA стверджують, ніби спалахів на Сонці немає, метеорологи попереджають про низку найпотужніших магнітних бур, які обрушаться на Землю наприкінці травня. Це явище вже назвали «магнітним ураганом».

У період з 23 по 29 травня людей закликають прислухатися до власних відчуттів, здоров'я і самопочуття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook